HyperX Pulsefire Haste 2
mus - hvid
Mus inkl. musemåtte
=
Før
758,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
728,-
DKK
(582,40 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | Ja; Ja |
| Formål | Spil; Spil |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A; USB Type-A |
| Bevægelsesopløsning | 26000 dpi; 26000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper; Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul; Hjul |
| Antal knapper | 6; 6 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 100; 100 |
| Musens sporingshastighed | 650 tomme/sek.; 650 tomme/sek. |
| Acceleration (maks.) | 50 G; 50 G |
| Afsøgningshastighed | 8000 Hz; 8000 Hz |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous; Ambidextrous |
| Farvenavn | White |
| Produktfarve | Hvid |
| Materiale | Polytetrafluorethylen (PTFE); Polytetrafluorethylen (PTFE) |
| Belysning | Ja; Ja |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,8 m; 1,8 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel; Kabel |
Vægt & størrelser
| Bredde | 66,8 mm; 66,8 mm |
| Dybde | 124,3 mm; 124,3 mm |
| Højde | 38,2 mm; 38,2 mm |
| Vægt | 52 g; 52 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina, Thailand |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 43211708 |
| Garantiperiode | 2 År; 2 År |