Xilence Performance C Series XP500
strømforsyning - 500 Watt
Opgradere til sleeved kabler
=
750,-
DKK
(600,00 ekskl. moms)
Strømstyring
| Total effekt | 350 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 110 - 240 V |
| Maksimal indgangsstrøm (@ 110V) | +12V1,+12V2,+5V,+5Vsb,-12V |
| Maks. udgangsstrøm (+3,3 V) | 15 A |
| Maks. udgående strøm (+12 V1) | 15 A |
| Maks. udgående strøm (+12 V2) | 15 A |
| Maks. udgangsstrøm (+5 V) | 12 A |
| Maks. udgangsstrøm (-12V) | 0,3 A |
| Maks. udgangsstrøm (+5 VSB) | 3 A |
| Strømbeskyttelsesfunktioner | Overstrøm, Højspænding, Overbelastning, Kortslutning, Lavspænding |
Porte & Grænseflader
| Motherboard, strømstik | 20+4 pin ATX |
| Antal SATA strømstik | 4 |
| PCI ekspres strømforbindelser (6+2 pin) | 1 |
| CPU strømstik (4+4 pin) | Ja |
| Kabeltype | Ikke modulær |
Præstation
| Formål | PC |
| Strømforsyningenhed (PSU) formfaktor | ATX |
| ATX-version | 2.31 |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Antal blæsere | 1 blæser(e) |
Emballeringsdata
| Pakketype | Kasse |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733020 |