iBOX CUBE II strømforsyning - 500W
ATX12V 2.2
Opgradere til sleeved kabler
=
681,-
DKK
(544,80 ekskl. moms)
Strømstyring
| Total effekt | 500 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 12 V |
Porte & Grænseflader
| Motherboard, strømstik | 20+4 pin ATX |
| Antal SATA strømstik | 3 |
| Perifere (Molex) strømstik (4-pin) | 4 |
| PCI Express stik | Ingen |
| Kabeltype | Ikke modulær |
Præstation
| Understøttet motherboard, formfaktorer | ATX |
| Formål | PC |
| Strømforsyningenhed (PSU) formfaktor | ATX |
| ATX-version | 2.2 |
| Støjniveau | 20 dB |
Design
| Produktfarve | Sølv |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Antal blæsere | 1 blæser(e) |
Godkendelser
| Compliance-certifikater | RoHS |
| Certificering | CE, RoHS, PFC |
Vægt & størrelser
| Bredde | 140 mm |
| Dybde | 85 mm |
| Højde | 150 mm |