BenQ ZOWIE XL2586X+ skærm - LED baglys - 24.1" - Fast TN
Full HD 1920x1080 ved 600Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
10.812,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
10.782,-
DKK
(8.625,60 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
=
10.942,-
DKK
(8.753,60 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 24.1" |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Paneltype | TN |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 320 cd/m² |
| Skærm form | Flad |
| Understøttede grafikopløsninger | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 600 Hz |
| Pixel pitch | 0,28 x 0,28 mm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 61 cm |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| AMD FreeSync | Nej |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| Spiltilstand | Ja |
| Spilfunktioner | Optimering af opdateringshastighed |
Multimedie
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 3 |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 155 mm |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -45 - 45° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | 5 - 35° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 18 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 0 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 65 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 576 mm |
| Dybde (med stativ) | 209 mm |
| Højde (med stativ) | 517 mm |
| Vægt (med stativ) | 5.9 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 11.6 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | DisplayPort, HDMI, Strøm |
| DisplayPort kabellængde | 1.8 m |
| HDMI-kabellængde | 1.8 m |
| Strømkabellængde | 1.8 m |
Andre funktioner
| Brandspecifikke teknologier | Black Equalizer |