Durable 186019 skilteholder & informationsstativ A4 Plast Hvid
Funktioner
| Produkttype | Skilteholder |
| Format | A4 |
| Materiale | Plast |
| Produktfarve | Hvid |
| Orientering | Lodret |
Vægt & størrelser
| Bredde | 302 mm |
| Dybde | 33 mm |
| Højde | 214 mm |
| Højde (maks.) | 21,4 cm |
Emballage indhold
| Antal | Ja |