Dock Charging Flex Cable for
Funktioner
| Mærke kompatibilitet | Samsung |
| Kapabilitet | Galaxy A5 SM-A5000 |
| Produktfarve | Flerfarvet |
Vægt & størrelser
| Bredde | 40 mm |
| Højde | 100 mm |
| Dybde | 30 mm |
| Vægt | 90 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 40 mm |
| Pakkedybde | 30 mm |
| Pakkehøjde | 100 mm |
| Pakkevægt | 100 g |
| Pakketype | Kasse |