Display for iPhone
Funktioner
| Produkttype | Skærm |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Kapabilitet | iPhone X |
| Produktfarve | Sort |
Vægt & størrelser
| Bredde | 120 mm |
| Højde | 40 mm |
| Dybde | 200 mm |
| Vægt | 20 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 176 mm |
| Pakkedybde | 103 mm |
| Pakkehøjde | 18 mm |
| Pakkevægt | 110 g |
| Pakketype | Kasse |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85177900 |