DIGITUS DA-90375
knægt - for LCD TV (Ultra-Slim)
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 35 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 94 cm (37") |
| Antal understøttede skærme | 1 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 177,8 cm (70") |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 200 x 200 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 600 x 400 mm |
| Panel montering grænseflade | 200 x 200,600 x 400 mm |
| Monteringstype | Væg |
Ergonomisk
| Hældningsvinkelområde | 0 - 12° |
| Afstand til væggen (min.) | 3 cm |
Design
| Produktfarve | Sort |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |
| Monteringssæt | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 700 mm |
| Dybde (maks.) | 3 cm |
| Højde | 450 mm |
| Vægt | 3,2 kg |