Digitus DA-90358 Stander til Skrivebord max. 81,3 cm (32") Transparent
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 20 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 33 cm (13") |
| Antal understøttede skærme | 1 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 81,3 cm (32") |
| Montering | Fritstående |
| Monteringstype | Skrivebord |
Design
| Husmateriale | Aluminium, Plast |
| Produktfarve | Transparent |
Vægt & størrelser
| Bredde | 560 mm |
| Dybde | 210 mm |
| Højde | 80 mm |
| Vægt | 1,51 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 620 mm |
| Pakkedybde | 220 mm |
| Pakkevolumen | 5046,8 cm³ |
| Pakkevægt | 1,88 kg |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |
| Kode i den britiske toldtarif | 94038900 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85299097 |