Digitizer Touch Panel White
Funktioner
| Produkttype | Display glas digitalisering |
| Mærke kompatibilitet | Samsung |
| Kapabilitet | Galaxy Core 2 SM-G355 |
| Produktfarve | Transparent |
Vægt & størrelser
| Bredde | 100 mm |
| Højde | 150 mm |
| Dybde | 20 mm |
| Vægt | 90 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 100 mm |
| Pakkedybde | 20 mm |
| Pakkehøjde | 150 mm |
| Pakkevægt | 100 g |
| Pakketype | Kasse |