DELTACO HDMI-Kønsskifter
Sort
Funktioner
| Stik 1 | HDMI Type A (Standard); HDMI Type A (Standard) |
| Stik 2 | HDMI Type A (Standard); HDMI Type A (Standard) |
| Stik 1 køn | Hunstik; Hunstik |
| Stik 2 køn | Hunstik; Hunstik |
| Produktfarve | Sort; Sort |
| HDMI-version | 2.0 |
| Understøttede grafikopløsninger | 3840 x 2160 |
| Maksimal opløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Guld; Guld |
Godkendelser
| Certificering | RoHS; RoHS |
Vægt & størrelser
| Vægt | 10 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 80 mm |
| Pakkedybde | 10 mm |
| Pakkehøjde | 140 mm |
| Pakkevægt | 12 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Andre funktioner
| Stik | HDMI; HDMI |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk; 1 stk |
Logistik data
| Toldproduktkode (TARIC) | 8536901000 |
| Oprindelsesland | Kina |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 80 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 10 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 240 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 3,11 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 200 stk |
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) | 8 cm |
| Forsendelseskassens længde (indvendig) | 1 cm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig) | 13 cm |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) | 5,25 kg |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 100 stk |