DELTACO ARM-0452
Office vogn med hjul - for LCD display - hvid
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 70 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 94 cm (37") |
| Antal understøttede skærme | 1 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 177,8 cm (70") |
| Monteringstype | Gulv |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 200 x 200 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 600 x 400 mm |
| Panel montering grænseflade | 200 x 200,300 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 300,400 x 400,600 x 400 |
Ergonomisk
| Højdejustering | Ja |
| Højdejusteringstype | Vejledning |
| Højdejusteringsområde | 1250 - 1600 mm |
| Låsbare hjul | Ja |
| Antal hjul | 4 hjul |
| Fødder | Ja |
| Farve | Hvid |
Design
| Husmateriale | Aluminium |
| Produktfarve | Hvid |
| Orientering | Landskab |
| Nem at installere | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 890 mm |
| Dybde | 760 mm |
| Højde | 1840 mm |
| Vægt | 20,5 kg |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 900 mm |
| Pakkedybde | 270 mm |
| Pakkehøjde | 600 mm |
| Pakkevægt | 23,6 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| VESA-beslag inkluderet | Ja |
| Monteringssæt | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Logistik data
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 900 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 270 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 600 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 23,6 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 1 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85299097 |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8302500000 |
| Oprindelsesland | Kina |
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) | 90 cm |
| Forsendelseskassens længde (indvendig) | 27 cm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig) | 60 cm |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) | 23,6 kg |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 1 stk |