DeLonghi ECAM 44.660.B Eletta
Præstation
| Kaffemaskine type | Fuld-auto |
| Volumen i kopper | 2 kopper |
| Maksimalt driftstryk | 15 bar |
| Indbygget kværn | Ja |
| Kaffebønner volumen | 400 g |
| Mælketank | Ja |
| Kopvarmer | Ja |
| Placering af apparat | Bordplade |
| Produkttype | Espressomaskine |
| Vandtank volumen | 2 L |
| Kaffetype | Kaffebønner, Malet kaffe |
Madlavningsfunktioner & programmer
| Flere drikkevarer | Ja |
| Fremstilling af Espresso | Ja |
| Fremstilling af Cappuccino | Ja |
| Fremstilling af Latte Macchiato | Ja |
| Fremstilling af Lungo | Ja |
| Fremstillng af varm mælk | Ja |
Ergonomisk
| Kontroltype | Knapper |
| Indbygget skærm | Ja |
| Vandmåler | Ja |
| Aftagelig vandtank | Ja |
| Produktfarve | Sort |
Strømstyring
| Strøm | 1450 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220–240 |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
Vægt & størrelser
| Bredde | 260 mm |
| Dybde | 360 mm |
| Højde | 460 mm |
| Vægt | 11 kg |