Dell E-Port Plus Advanced Port Replicator
portreplikator
| Produkttype | Portreplikator |
| Bredde | 28.7 cm |
| Dybde | 17 cm |
| Højde | 6.35 cm |
| Vægt | 1.04 kg |
| Interface | 2 x skærm/video - DisplayPort - 20 pin DisplayPort ¦ 2 x skærm/video - DVI-Digital - 18+1 pin digital DVI (Single-Link) ¦ 1 x skærm/video - VGA - 15 pin HD D-Sub (HD-15) ¦ 2 x SuperSpeed USB 3.0 - 9 pin USB Type A ¦ 1 x eSATA / USB 2.0 - 11 pin USB/eSATA ¦ 3 x USB 2.0 - 4 pin USB Type A ¦ 1 x netværk - RJ-45 ¦ 1 x lyd - udgang - mini-phone stereo 3.5 mm ¦ 1 x mikrofon - indgang - minitelefon 3,5 mm ¦ 1 x seriel ¦ 1 x parallel |
| Egenskaber | Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat) |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
| Strømenhed | Strømforsyningsadapter |
| Strømforsyning | 130 Watt |
| Designet for | Dell Latitude E5270, E5430, E5440, E5460, E5470, E5530, E5540, E5570, E6220, E6230, E6330, E6430, E6430 ATG, E6430S, E6440, E6520, E6530, E6540, E7240, E7270, E7440, E7470 |