Produkt nr: BG14GTBL1495
EAN: 5711428014955
Varenummer: F22631222
billigst-pricerunner
dbramante1928 Rosenborg
dbramante1928 Rosenborg
Producent: dbramante1928
Produkt nr: BG14GTBL1495
EAN: 5711428014955
Varenummer: F22631222
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(762,40 ekskl. moms)
Producent: dbramante1928
Produkt nr: BG14GTBL1495
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Find den perfekte bæretaske til din notebook: dbramante1928 Rosenborg 2. generation
Køb Rosenborg 2. generation bæretasken nu og gør din rejse mere stilfuld og sikkert!
Funktioner
Overfladefarvning Monokromatisk
Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet 14"
Etui-type Mappe
Materiale Fuldkornet læder
Produktets hovedfarve Sort
Køn Unisex
Integreret (ede) rum Ja
Mærke kompatibilitet Alle mærker
Forlomme Ja
Aftagelig skulderstrop Ja
Skulderrem Ja
Lukketype Lynlås
Oprindelsesland Indien
Vægt & størrelser
Bredde 355 mm
Dybde 80 mm
Højde 260 mm
Vægt 1.05 kg
Notebook flade dimensioner (B x D x H) 345 x 25 x 255 mm
Pakkebredde 355 mm
Pakkedybde 80 mm
Pakkehøjde 400 mm
Pakkevægt 1.05 kg
Tekniske detaljer
Yderkasser pr. pallelag (EU) 9 stk
Logistik data
Antal pr. pakke 5 stk
Ydre emballage nettovægt 1.61 kg
Hovedkassens bredde (udvendigt) 600 mm
Hovedkassens længde (udvendigt) 390 mm
Hovedkassen højde (udvendigt) 370 mm