CoreParts MOBX-XMI-RDMINOTE8PRO-01 reservedel til mobiltelefon Cover til bagside Blå
Funktioner
| Produkttype | Cover til bagside |
| Mærke kompatibilitet | Xiaomi |
| Kapabilitet | Redmi Note 8 Pro |
| Produktfarve | Blå |
Vægt & størrelser
| Bredde | 250 mm |
| Højde | 400 mm |
| Dybde | 20 mm |
| Vægt | 10 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 250 mm |
| Pakkedybde | 20 mm |
| Pakkehøjde | 400 mm |
| Pakkevægt | 10 g |