CoreParts MOBX-IPCXR-LCD-B reservedel til mobiltelefon Skærm Sort
Funktioner
| Produkttype | Skærm |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Kapabilitet | iPhone XR |
| Produktfarve | Sort |
| Skærm diagonal | 15,5 cm (6.1") |
| Berøringsskærm | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 120 mm |
| Højde | 40 mm |
| Dybde | 200 mm |
| Vægt | 70 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 183 mm |
| Pakkedybde | 119 mm |
| Pakkehøjde | 17 mm |
| Pakkevægt | 76 g |
| Pakketype | Kasse |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85177900 |