CoreParts 3.8 V, 12.16Wh, 3200mAh Batteri Sort
Funktioner
| Produkttype | Batteri |
| Produktfarve | Sort |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterispænding | 3,8 V |
| Batterikapacitet | 3200 mAh; 12,16 Wh |
| Certificering | CE |
Vægt & størrelser
| Bredde | 53 mm |
| Højde | 80 mm |
| Dybde | 5 mm |
| Vægt | 50 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 89 mm |
| Pakkedybde | 60 mm |
| Pakkehøjde | 11 mm |
| Pakkevægt | 60 g |
| Pakketype | Kasse |
Andre funktioner
| Antal | 1 |
| Kompatible produkter | Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005) |
| Numre af batterier medfølger | 1 stk |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85177900 |