Datalogic Skorpio X5
terminal til indsamling af data - Android 10 - 64 GB - 4.3"
Display
| Skærm | LCD |
| Skærm diagonal | 10,9 cm (4.3") |
| Skærmopløsning | 800 x 480 pixel |
| Berøringsskærm | Ja |
| Berøringsskærmstype | Kapacitiv |
| Berøringsteknologi | Multi-touch |
Hukommelse
| Intern hukommelse | 4 GB |
| Flash-hukommelse | 64 GB |
| Kompatible hukommelseskort | SDXC |
| Maksimal størrelse på hukommelseskort | 256 GB |
Processor
| Processormodel | 660 |
| Processorproducent | Qualcomm |
| Processorfrekvens | 2,2 GHz |
| Processorserie | Snapdragon |
Netværk
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
Kamera
| Indbygget kamera | Ja |
| Bagerste kamera opløsning (numerisk) | 13 MP |
| Indbygget flash | Ja |
Lyd
| Lydsystem | HD Audio |
Præstation
| Produktfarve | Sort |
| Stregkodelæser | Ja |
| Google Mobile Services (GMS) understøttet | Ja |
| Kemisk resistens | Ja |
| Tastaturopsætning | Alfanumerisk |
| Stødsikker | Ja; 180 cm |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP65 |
| Push-to-Talk (PTT) | Ja |
Sensorer
| Sensor for omgivende lys | Ja |
| Accelerometer | Ja |
| Gyroskop | Ja |
| Nærhedssensor | Ja |
Software
| Operativsystem installeret | Android |
| Version af operativsystem | 10 |
| Operativsystemet kan opgraderes | Ja |
Strømstyring
| Batterikapacitet | 3500 mAh |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterispænding | 3,7 V |
| Trådløs opladning | Ja |
Vægt & størrelser
| Vægt | 488 g |
| Bredde | 78,5 mm |
| Højde | 218 mm |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -20 - 50 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -30 - 70 °C |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84713000 |