ZOTAC ZBOX H39R5000W
mini PC Core i9 13900HX 2.2 GHz - 0 GB - ingen HDD
Processor
| Processorproducent | Intel |
| Processorserie | Intel® Core™ i7 |
| Processorgeneration | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Processormodel | i9-13900K |
| Processorkerner | 24 |
| Processortråde | 32 |
| Processor boost frekvens | 5,4 GHz |
| Indbygget processer | Ja |
Hukommelse
| Hukommelses slots type | SO-DIMM |
| Antal hukommelsesstik | 2 |
| Understøttede hukommelsesclock-hastigheder | 5600 MHz |
| Maksimal intern hukommelse | 64 GB |
| Understøttede hukommelsestyper | DDR5-SDRAM |
Lagring
| Understøttet datalagringsdrev typer | SSD |
| Understøttede lagerdisk størrelser | M.2 |
| SSD-formfaktor | M.2 |
| Grænseflade til lagerdisk | PCI Express, Serial ATA III |
| NVMe | Ja |
| Indbygget kortlæser | Ja |
| Kompatible hukommelseskort | SD, SDHC, SDXC |
Grafik
| On-board grafikkort | Ja |
| Grafikadapter familie | Intel, NVIDIA |
| On-board grafikkort, model | Intel® UHD Graphics |
| Hukommelsestype for grafikadapter | GDDR6 |
| Maksimal opløsning | 7680 x 4320 pixel |
| Antal understøttede skærme | 4 |
Netværk
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Bluetooth | Ja |
Porte & Grænseflader
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte | 5 |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 1.4 |
| Antal DisplayPorts | 2 |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
| Thunderbolt 4 porte antal | 1 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 2 |
Design
| Produktfarve | Hvid |
| Kølingstype | Aktiv |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| LED-indikatorer | HDD, Strøm, Wi-Fi |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Produkttype | PC barebone |
Software
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 11 |
Strømstyring
| Strømforsyningstype | Intern strømforsyning |
| Strømforsyning | 300 W |
| Udgangsspænding for vekselstrømsadapter | 19 V |
Vægt & størrelser
| Bredde | 202,3 mm |
| Dybde | 209,8 mm |
| Højde | 67,5 mm |
Emballage indhold
| Strømledning inkluderet | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
| Drivere inkluderet | Ja |