HP 15,6" modulopbygget taske til bærbar computer
Funktioner
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Farvenavn | Gray; Green |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 39,6 cm (15.6") |
| Etui-type | Brevtaske |
| Materiale | Polyester |
| Produktets hovedfarve | Grøn, Grå |
| Mærke kompatibilitet | Universel |
| Trolley holdestrop | Ja |
| Beskyttelsesfunktioner | Vandtæt |
| Oprindelsesland | Kina |
| HP segment | Hjem |
Bæredygtighed
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Bæredygtighedscertifikater | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Bæredygtige teknologier og materialer | FSC-certificeret emballage; LDPE-taske indeholder 100 % genanvendt plast; Hængemærket er fremstillet af 100 % genbrugspap; 51 % genbrugsplast |
Vægt & størrelser
| Bredde | 435 mm |
| Dybde | 125 mm |
| Højde | 308 mm |
| Vægt | 1,14 kg |
| Volumen | 22 L |
| Pakkebredde | 435 mm |
| Pakkedybde | 125 mm |
| Pakkehøjde | 308 mm |
| Pakkevægt | 1,17 kg |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | Taske; Sleeve; Pose; Aftagelige stropper |
Logistik data
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 4 stk |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 173,2 kg (381.8 Pund) |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 20 stk |
| Pallens bruttovægt | 173,2 kg |
Andre funktioner
| Vandafvisende | Ja |
| UNSPSC-kode | 53121706 |