CoreParts
DDR2 - sæt - 4 GB: 2 x 2 GB - SO DIMM 200-PIN - 800 MHz / PC2-6400 - ikke bufferet
Funktioner
| Intern hukommelse | 4 GB |
| Hukommelseslayout (moduler x størrelse) | 2 x 2 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR2 |
| Hukommelsesur hastighed | 800 MHz |
| Komponent til | Laptop |
| Hukommelse form faktor | 200-pin SO-DIMM |
| Oprindelsesland | Kina |
| Produktfarve | Grøn |
Vægt & størrelser
| Bredde | 145 mm |
| Dybde | 80 mm |
| Højde | 30 mm |
| Vægt | 10 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 145 mm |
| Pakkedybde | 80 mm |
| Pakkehøjde | 30 mm |
| Pakkevægt | 20 g |
| Pakketype | SO-DIMM |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733020 |