Lenovo 4XJ1U03944 display privacy filter 35.6 cm (14") Laptop privacy filter
Funktioner
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 14" |
| Privatliv filtreringsfunktion | Ja |
| Overflade | Blank/mat |
| Orientering om privatlivsfiltrering | 30 |
| Lystransmission | 75%; 75%; 75% |
| Mærke kompatibilitet | Lenovo |
| Installationstype | Klæbestrimmel + side montering |
| Billedformat | 16:10 |
| Begrænser betragtningsvinkel | 60° |
| Rengøringsklud | Privatskydd, Manual, Rengøringsklud, Lim tape, Side montering |
| Kulderesistent | -30 °C |
| 95 % RH |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -10 til 50 °C; -10 - 50 °C; -10-50 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10-85 %; 10 - 85 %; 10-85 % |
| Termisk chok | -20-60 °C |
Vægt & størrelser
| Pakkebredde | 385 mm |
| Pakkedybde | 250 mm; 250 mm |
| Tykkelse | 3 mm |
| Pakkevægt | 163 g; 163 g |
| Bredde | 385 x 250 x 3 mm |
| Pakkelængde | 385 mm |
| Pakkehøjde | 3 mm |
Kamera
| Kompatible produkter | ThinkPad X1 Carbon Gen9 (16:10); ThinkBook 14 G7 ARP, ThinkBook 14 G7 IML, ThinkBook 14 G8 IAL, ThinkBook 14 G8 IRL, ThinkPad E14 Gen 5 (AMD), ThinkPad E14 Gen 5 (Intel), ThinkPad E14 Gen 6 (AMD), ThinkPad E14 Gen 6 (Intel), ThinkPad E14 Gen 7 (AMD), ThinkPad E14 Gen 7 (Intel), ThinkPad L14 Gen 5 (AMD), ThinkPad L14 Gen 5 (Intel), ThinkPad L14 Gen 6 (AMD), ThinkPad L14 Gen 6 (Intel), ThinkPad P14s Gen 4 (AMD), ThinkPad P14s Gen 4 (Intel), ThinkPad P14s Gen 5 (AMD), ThinkPad P14s Gen 6 (AMD), ThinkPad T14 Gen 4 (AMD), ThinkPad T14 Gen 4 (Intel), ThinkPad T14 Gen 5 (AMD), ThinkPad T14 Gen 5 (Intel), ThinkPad T14 Gen 6 (AMD), ThinkPad T14 Gen 6 (Intel), ThinkPad T14s Gen 4 (AMD), ThinkPad T14s Gen 4 (Intel), ThinkPad T14s Gen 5, ThinkPad T14s Gen 6 (AMD), ThinkPad T14s Gen 6 (Intel), ThinkPad T14s Gen 6 (Snapdragon), ThinkPad X1 Carbon Gen 11, ThinkPad X1 Carbon Gen 12, ThinkPad X1 Carbon Gen 13 Aura Edition, ThinkPad X9-14 Gen 1 Aura Edition |
Emballeringsdata
| Brugervejledning | Ja |
| Pakkevægt | 163 g |
| Emballageindhold | Manual, Cleaning cloth, Adhesive tape, Side mount |
Design
| Type | Rammeløst display privatlivsfilter |
| 14 tommer | |
| Varmeresistent | 65 °C |
Filtrering
| Filtertype | Bærbar filter; Laptop filter |
Præstation
| Belægning på kogeoverfladen | Blank, Mat; glossy side, matte side |
Processor
| Pakketype | Plain white envelope; Plain white envelope |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 1 år; 1 år |
Display
| Betragtningsvinkel | 60°; 30°; 60° |
| Blue light reduction | 40%; 40%; 40% |