PanzerGlass
skærmbeskytter for tablet - ultrabred pasform
Funktioner
| Protector type | Klar skærmbeskytter |
| Kapabilitet | Apple - iPad Pro 11'' (2024) |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 27,9 cm (11") |
| Beskyttelsesfunktioner | Ridseresistent, Stødresistent |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Installationstype | Fuld klæbemiddel |
| Oprindelsesland | Kina |
Præstation
| Produktfarve | Transparent |
| Materiale | Hærdet glas, Polyethylenterephthalatfolie (PET), Silikone |
| Tør påføring | Ja |
| Boble-fri applikation | Ja |
| Nem at anvende | Ja |
| Nem at fjerne | Ja |
| Nem at rengøre | Ja |
| Afrundede kanter | Ja |
| Fingeraftryk resistent | Ja |
| Rammetype | Rammeløs |
| Fedtafvisende belægning | Ja |
Vægt & størrelser
| Skærmstørrelse (HxB) | 244,71 x 172,52 mm |
| Bredde | 172,5 mm |
| Tykkelse | 0,45 mm |
| Dybde | 0,45 mm |
| Højde | 244,7 mm |
| Vægt | 45 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Rengøringsklud | Ja |
| Rengøringssæt | Ja |
| Tørservietter | Ja |
| Vådservietter | Ja |
| Pakketype | Hængende boks |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 204 mm |
| Pakkedybde | 1 mm |
| Pakkehøjde | 305 mm |
| Pakkevægt | 100 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 7007190000 |
Tekniske detaljer
| Genbrugsmaterialer brugt til at lave | Genanvendt hærdet glas |
| Samlet mængde genbrugsmaterialer brugt til fremstilling af | 60% |
| Bæredygtige teknologier og materialer | 60% recycled pre-consumer glass |