ProXtend
strømforsyningsadapter - 7,4x5,0 mm stik - 120 Watt
Funktioner
| Formål | Laptop |
| Strømforsyningstype | Indendørs |
| Stærkstrøm typen | AC-to-DC |
| Indgangsspænding | 100 - 240 V |
| Indgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Indgangsstrøm | 1.5 A |
| Udgangseffekt | 120 W |
| Udgangsspænding | 18.5 V |
| Udgangsstrøm | 6,5 A |
| Effektivitet | 89% |
| Justerbar udgangsspænding | Ingen |
| Strømbeskyttelsesfunktioner | Højspænding, Overstrøm, Overbelastning, Kortslutning |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Kapabilitet | HP Envy 15, HP Envy 15-1000, HP Envy 15-1009TX, HP Envy 17-1000, HP Envy 17-1100, HP Envy 17-1200, HP Envy 17-2000, HP Pavilion dv6-2000, HP Pavilion dv6-3042TX, HP Pavilion dv6-3181nr, HP Pavilion dv6-6102ax, HP Pavilion dv8, HP Pavilion dv8-1000, HP Pavilion DV8-1093, HP Pavilion DV8T, HP Pavilion DV8T-1000, HP Pavilion HDX18, HP Pavilion HDX18-1020, HP Pavilion HDX18-1023, HP Pavilion HDX18-1024, HP Pavilion HDX18-1025, HP Pavilion HDX18-1027, HP Pavilion HDX18-1058, HP Pavilion HDX18-1180, HP Pavilion HDX18t, HP Pavilion HDX18t-1000, HP Pavilion HDX18t-1100, HP Pavilion HDX18t-1200 HP 609941-001, HP 384021-022, HP 384022-002, HP 384023-001, HP 384023-002, HP 384023-003, HP 391174-001, HP 397747-001, HP 397747-003, HP 397803-001, HP 463556-002, HP 463953-001, HP 519331-001, HP 519331-002, HP 608426-001, HP 608426-002, HP 609941-001, HP 613154-001, HP A120A00AL-HW01, HP ED519AA, HP PA-1121-42HH, HP PA-1121-42HN, HP PA-1121-42HQ, HP PPP016C, HP PPP016H, HP PPP016L-E |
Design
| LED-indikatorer | Ja |
| Egnet til udendørs brug | Ingen |
| Velegnet til indendørsbrug | Ja |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -10 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -25 - 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 95% |
Godkendelser
| Compliance-certifikater | RoHS |
| Certificering | CE |
Bæredygtighed
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
Vægt & størrelser
| Kabellængde | 0,8 m |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |