Lenovo ThinkPad 65W Ultraportable AC Adapter
strømforsyningsadapter - 65 Watt
Funktioner
| Formål | Laptop |
| Strømforsyningstype | Indendørs |
| Stærkstrøm typen | AC-to-DC |
| Indgangsspænding | 100-240 V |
| Indgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Udgangseffekt | 65 W |
| Justerbar udgangsspænding | Ingen |
Design
| Produktfarve | Sort |
Get power when and where you need it with a spare AC adapter. Keep one in the office, one at home, and another in your carrying case for convenient access to power wherever a wall outlet is available. The ThinkPad 65W Ultraportable AC Adapter performs to the same specifications as the standard AC adapter that ships with select ThinkPad and Lenovo systems.