Dell E-Port II EURO Simple
portreplikator - VGA, DVI, DP
| Produkttype | Portreplikator |
| Bredde | 20 cm |
| Dybde | 17 cm |
| Højde | 5.37 cm |
| Vægt | 780 g |
| Interface | 1 x netværk - Ethernet - RJ-45 ¦ 2 x SuperSpeed USB 3.0 - 9 pin USB Type A ¦ 1 x skærm/video - VGA - 15 pin HD D-Sub (HD-15) ¦ 1 x skærm/video - DVI-Digital - 24+1 pin digital DVI ¦ 1 x skærm/video - DisplayPort - 20 pin DisplayPort ¦ 1 x eSATA / USB 2.0 - 11 pin USB/eSATA ¦ 1 x hovedtelefoner - udgang - minitelefon 3,5 mm ¦ 1 x docking / port replicator ¦ 3 x USB 2.0 - 4 pin USB Type A ¦ 1 x mikrofon - indgang - minitelefon 3,5 mm |
| Egenskaber | Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat) |
| Strømenhed | Strømforsyningsadapter |
| Strømforsyning | 130 Watt |
| Service & Support | Begrænset garanti - 1 år |
| Designet for | Dell Latitude 12 Rugged Extreme (7204), 2120, E5250, E5270, E5420, E5420 N-Series, E5420m, E5430, E5450, E5470, E5520, E5520 BRC 6, E5520 N-Series, E5520m, E5530, E5550, E5570, E6230, E6320, E6320 N-Series, E6330, E6420, E6420 ATG, E6420 N-Series, E6420 XFR, E6430, E6430 ATG, E6430S, E6520, E6520 N-Series, E6530, E7240, E7250, E7270, E7440, E7450, E7470, ST, XT3 |