CoreParts
batteri til bærbar computer
Funktioner
| Type | Batteri |
| Mærke kompatibilitet | Acer |
| Kapabilitet | Acer Notebook, Laptop Aspire S 13, Aspire S 13 S5-371-52JR, Aspire S 13 S5-371T-58CC, Aspire S13, Aspire S13 S5-371, Aspire S13 S5-371-359E, Aspire S13 S5-371-387P, Aspire S13 S5-371-5018, Aspire S13 S5-37, for Acer Notebook, Laptop Aspire S 13, Aspire S 13 S5-371-52JR, Aspire S 13 S5-371T-58CC, Aspire S13, Aspire S13 S5-371, Aspire S13 S5-371-359E, Aspire S13 S5-371-387P, Aspire S13 S5-371-5018, Aspire S13 S5-37 |
| Produktfarve | Sort |
Batteri
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 53,13 Wh; 4350 mAh |
| Batteritype, kapacitet | Høj |
| Batterispænding | 11,1 V |
Vægt & størrelser
| Bredde | 118 mm |
| Dybde | 3 mm |
| Højde | 276 mm |
| Vægt | 220 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 243 mm |
| Pakkedybde | 30 mm |
| Pakkehøjde | 365 mm |
| Pakkevægt | 480 g |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | Ja |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84732990 |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | Kina |
| Certificering | CE |