5m 4K60Hz HDMI Cable, Flexible
Funktioner
| Kabellængde | 5 m |
| Stik 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Stik 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| HDMI-kabeltype | High Speed HDMI cable |
| Produktfarve | Sort |
| HDMI-version | 2.1 |
| Understøttede grafikopløsninger | 3840 x 2160 |
| Dolby-teknologier | DTS:X, Dolby Atmos |
| Dataoverførselshastighed | 18 Gbit/sek. |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| AWG-ledningsstørrelse | 28 |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Guld |
| Tilslutningsmateriale | Guld |
| Materiale til stikhus | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Kabelmateriale | Kobberbelagt stål (CCS) |
| Kabeltype | Rundt kabel |
| Kabel kappemateriale | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Skjold materiale | Aluminium |
| Bøjeradius (min.) | 7,8 cm |
| Farvedybde | 8 Bit |
| Farveprøvetagning | 4:4:4 |
| Nominel dæmpning | 35GHz>-5.5dB(HBR1), 7GHz>-8.5dB(HBR2) |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -10 - 80 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 85 °C |
Godkendelser
| Compliance-certifikater | REACH, RoHS |
| Certificering | RoHS & REACH UL |
Vægt & størrelser
| Kabeldiameter | 7,8 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 20,3 mm |
| Pakkedybde | 35,8 mm |
| Pakkehøjde | 10,5 mm |
| Pakketype | Polybag |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Logistik data
| Garantiperiode | 10 År |