2U 19" D=550mm RACK MOUNT
Funktioner
| Type | Hylde |
| Produktfarve | Hvid |
| Husmateriale | Stål |
| Antal fastgørelsespunkter | 2 |
| Maksimal vægtkapacitet | 30 kg |
| Forudsamlet | Ja |
| Montage hul form | Oval |
| Kompatibel hylde bredde | 19" |
| Rackkapacitet | 2U |
| Perforeret | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 482 mm |
| Dybde | 550 mm |
| Højde | 88 mm |
| Vægt | 3,3 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 3,31 kg |
Emballage indhold
| Skruer inkluderet | Ja |
| Burmøtrikker inkluderet | Ja |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 9403208000 |
Andre funktioner
| Dimensioner (BxDxH) | 486 x 550 x 88 mm |
| Statisk belastning | 30 Kg |
| Stativ-montering | Ja |