2er Set Zyxel NWA110BE WiFi 7 Access Point WLAN BE6500 Dualband, 1x 2.5G LAN, Nebula
Funktioner
| 2.4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| 6 GHz | Ja |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 5764 Mbit/s |
| Maksimal dataoverførselshastighed (2,4 GHz) | 688 Mbit/s |
| Maksimal dataoverførselshastighed (5 GHz) | 4324 Mbit/s |
| Maksimal dataoverførselshastighed (6 GHz) | 5764 Mbit/s |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| Netværksstandarder | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11be, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1x |
| MIMO | Ja |
Sikkerhed
| Sikkerhedsalgoritmer | WEP, WPA, WPA2, WPA3 |
Porte & Grænseflader
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| USB-stik type | USB Type-C |
Strømstyring
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ja |
| Power over Ethernet (PoE) -type understøttet | Active PoE |
Design
| Produktfarve | Hvid |
Antenne
| Antenne type | Intern |
| Niveau for antennestyrke (maks.) | 3,17 dBi |
Vægt & størrelser
| Bredde | 250 mm |
| Dybde | 160 mm |
| Højde | 47 mm |
| Vægt | 810 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 279,5 mm |
| Pakkedybde | 180,5 mm |
| Pakkehøjde | 66 mm |
| Pakkevægt | 1,03 kg |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 50 °C |