24SP/17D WALLRACK W/PLEXI
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 68 kg |
| Antal understøttede skærme | 1 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 190,5 cm (75") |
| Monteringstype | Gulv til væg |
Design
| Produktfarve | Grå |
| Husmateriale | MDF, Polyethylenterephthalatfolie (PET), Stål |
Emballage indhold
| Monteringsbeslag inkluderet | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 1219 mm |
| Dybde (maks.) | 15,2 cm |
| Højde | 1892 mm |
| Vægt | 77,6 kg |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 Par |
| Pakkevægt | 113,9 kg |