1U 19" SIMPLE TYPE, BRUSHED
Funktioner
| Type | Børstepanel |
| Produktfarve | Sort |
| Antal fastgørelsespunkter | 2 |
| Rackkapacitet | 1U |
| Nem montering | Ja |
| Kompatibel hylde bredde | 19" |
| Forudsamlet | Ja |
| Montage hul form | Oval |
Vægt & størrelser
| Bredde | 483,4 mm |
| Dybde | 12 mm |
| Højde | 44 mm |
| Vægt | 180 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 50 mm |
| Pakkedybde | 20 mm |
| Pakkehøjde | 500 mm |
| Pakkevægt | 250 g |
Emballage indhold
| Skruer inkluderet | Ja |
| Burmøtrikker inkluderet | Ja |
Andre funktioner
| Dimensioner (BxDxH) | 482 x 12 x 44 mm |
| Stativ-montering | Ja |