18SP/17D WALLRACK W/PLEXI
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 68 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 139,7 cm (55") |
| Antal understøttede skærme | 1 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 165,1 cm (65") |
| Monteringstype | Gulv til væg |
Design
| Husmateriale | MDF, Polyethylenterephthalatfilt (PET), Stål |
| Produktfarve | Grå, Sølv, Hvid |
Emballage indhold
| Monteringsbeslag inkluderet | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 1219 mm |
| Dybde (maks.) | 15,2 cm |
| Højde | 1892 mm |
| Vægt | 75,3 kg |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 Par |
| Pakkevægt | 111,6 kg |