12SP27D MOBILE F RACK E0
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 102 kg |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 2,67 m (105") |
| Monteringstype | Gulv til væg |
Ergonomisk
| Forbedret kabelstyring | Ja |
Design
| Produktfarve | Sort, Grå |
| Husmateriale | MDF, Polyethylenterephthalatfilt (PET), Stål |
| Certificering | TAA |
Vægt & størrelser
| Bredde | 1676 mm |
| Dybde (maks.) | 50,8 cm |
| Højde | 1892 mm |
| Vægt | 147,4 kg |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 Par |
| Pakkevægt | 176,7 kg |