10SP/22D WALLRACK W/PLEXI
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 68 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 106,7 cm (42") |
| Antal understøttede skærme | 1 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 139,7 cm (55") |
| Monteringstype | Gulv til væg |
Ergonomisk
| Forbedret kabelstyring | Ja |
Design
| Produktfarve | Grå, Sølv, Hvid |
| Husmateriale | MDF, Polyethylenterephthalatfilt (PET), Stål |
Vægt & størrelser
| Bredde | 1219 mm |
| Dybde (maks.) | 50,8 cm |
| Højde | 1892 mm |
| Vægt | 113,4 kg |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 Par |
| Pakkevægt | 144,2 kg |