Produkt nr: BFTMB14-BK
EAN: 8020252177345
Varenummer: F22116815
billigst-pricerunner
Tucano TOP
Tucano TOP
Producent: TUCANO
Produkt nr: BFTMB14-BK
EAN: 8020252177345
Varenummer: F22116815
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(388,80 ekskl. moms)
Producent: TUCANO
Produkt nr: BFTMB14-BK
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Tucano TOP - Beskyttende Notebook Taske
Køb Tucano TOP nu og beskyt din computer i stil!
Funktioner
Overfladefarvning Monokromatisk
Kapabilitet MacBook Pro 14"
Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet 35,6 cm (14")
Etui-type Lommeetui
Materiale Neopren
Mærke kompatibilitet Apple
Forlomme Ja
Antal Ja
Vægt & størrelser
Bredde 330 mm
Dybde 20 mm
Højde 240 mm
Notebook flade dimensioner (B x D x H) 312,6 x 15,5 x 221,2 mm
Pakkebredde 280 mm
Pakkedybde 330 mm
Pakkehøjde 20 mm