Thule TGSE2558 Black 35,6 cm (14") Etui Sort
Producent: Thule
Produkt nr: 3205410
EAN: 0085854259545
Varenummer: F25308879
billigst-pricerunner
Producent: Thule
Produkt nr: 3205410
EAN: 0085854259545
Varenummer: F25308879
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(862,40 ekskl. moms)
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Funktioner
Overfladefarvning Monokromatisk
Kapabilitet 14" MacBook Pro, 13" MacBook Air
Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet 35,6 cm (14")
Etui-type Etui
Materiale Polyurethan
Køn Unisex
Produktets hovedfarve Sort
Forbrugeraldergruppe Voksen
Mærke kompatibilitet Apple
Beskyttelsesfunktioner Stødbestandig, Ridseresistent
Fremstillet af genbrugsmaterialer Ja
Genbrugsmaterialer brugt til at lave Genanvendt polyurethan
Samlet mængde genbrugsmaterialer brugt til fremstilling af 100%
Lukketype Lynlås
Oprindelsesland Kina
Antal Ja
Vægt & størrelser
Bredde 330 mm
Dybde 30 mm
Højde 255 mm
Vægt 840 g
Notebook flade dimensioner (B x D x H) 313 x 15 x 221 mm
Pakkebredde 335 mm
Pakkedybde 30 mm
Pakkehøjde 275 mm
Logistik data
Hovedkassens bredde (udvendigt) 350 mm
Hovedkassens længde (udvendigt) 140 mm
Hovedkassen højde (udvendigt) 310 mm