Produkt nr: LSATA18RA1
EAN: 0065030818889
Varenummer: F24817096
billigst-pricerunner
StarTech.com 18in Latching SATA to Right Angle SATA Serial ATA Cable
Producent: StarTech
Produkt nr: LSATA18RA1
EAN: 0065030818889
Varenummer: F24817096
Ikke på lager, forventet levering ved bestilling 30/05-2026
(388,80 ekskl. moms)
Producent: StarTech
Produkt nr: LSATA18RA1
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Funktioner
Kabellængde 0.46 m
Kabeltype SATA III
Stik 1 SATA 7-pin
Stik 2 SATA 7-pin
Stik 1 formfaktor Lige
Stik 2 formfaktor Højre
Stik køn Hanstik/Hanstik
Produktfarve Rød
Maksimal dataoverførselshastighed 6 Gbit/sek.
Bæredygtighed
Overholdelse af bæredygtighed Ja
Godkendelser
Compliance-certifikater CE, RoHS
Emballeringsdata
Antal pr. pakke 1 stk
Pakkebredde 125 mm
Pakkedybde 255 mm
Pakkehøjde 18 mm
Pakkevægt 84 g
Logistik data
Hovedkassens bredde (udvendigt) 334 mm
Hovedkassens længde (udvendigt) 486 mm
Hovedkassen højde (udvendigt) 216 mm