Savio RC-13 fjernbetjening IR trådløs TV Tryk på knapper
Design
| Grænseflade | IR trådløs |
| Fjernbetjening korrekt brug | TV |
| Mærke kompatibilitet | Sony |
| Kompatible produkter | KD series: 43X, 50X, 55X, 65X, 75X, 85X, 43X85TK, 65X85TK, 55X85TK, AA59-00421A, 75X85TK and 85X85TK. XR series: 42A90K, XR-48A90K, XR-50X, XR-55A, XR-65A, XR-75X, XR-77A, XR-85X, XR-75Z9K and XR-85Z9K. And with many others. |
| Produktfarve | Sort |
| Indgangstype | Tryk på knapper |
| Knapper med baggrundsbelysning | Ingen |
Display
| Indbygget skærm | Ingen |
Præstation
| Antal understøttede enheder | 30 |
| Maks. rækkevidde | 10 m |
| Sikkerhedsadvarsel | Use the product in accordance with its intended use, as improper use may damage the product. • Do not expose the device to moisture, heat or sunlight, do not use the product in a dusty environment. • The device should be cleaned only with a dry cloth. • Independent repairs and modification result automatic loss of the warranty. • Hitting or dropping may damage the product. • The product is not a toy, keep out of reach of children |
| Oprindelsesland | Kina |
Porte & Grænseflader
| Mikrofonindgang | Ingen |
Batteri
| Indbygget batteri | Ingen |
| Genopladelig | Ingen |
Vægt & størrelser
| Kabellængde | 0 m |
| Vægt | 59 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 40 mm |
| Pakkedybde | 20 mm |
| Pakkehøjde | 200 mm |
| Pakkevægt | 68 g |
| Pakketype | Lukket kasse |
| Øko-emballage | Ja |
Emballage indhold
| Emballageindhold | remote control and manual |
Godkendelser
| Overholdelse af affald af elektrisk og elektronisk udstyr (WEEE) | Ja |
Leverandørfunktioner
| Antal pakker | 1 |
| Montering påkrævet | Ingen |
| Batterier påkrævet | Ja |