SAFE. by PanzerGlass
bagsidecover til mobiltelefon
Funktioner
| Farvenavn | Black |
| Kapabilitet | Apple - iPhone 16e |
| Etui-type | Cover |
| Materiale | Termoplastisk polyurethan (TPU) |
| Produktfarve | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Beskyttelsesfunktioner | Ridseresistent, Stødresistent |
| Nem at anvende | Ja |
| Militærstandard | MIL-STD-810H |
| Samlet mængde genbrugsmaterialer brugt til fremstilling af | 100% |
| Genbrugsmaterialer brugt til at lave | Termoplastisk polyurethan (TPU) |
| Oprindelsesland | Kina |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Tekniske detaljer
| Bæredygtige teknologier og materialer | 100% recycled post-consumer thermoplastic polyurethane |
Vægt & størrelser
| Bredde | 76 mm |
| Højde | 150 mm |
| Dybde | 12 mm |
| Tykkelse | 1,2 cm |
| Vægt | 23 g |
Emballeringsdata
| Rengøringsklud | Ja |
| Tørservietter | Ja |
| Vådservietter | Ja |
| Pakkebredde | 110 mm |
| Pakkedybde | 12,1 mm |
| Pakkehøjde | 200 mm |
| Pakkevægt | 24 g |
| Pakketype | Hængende boks |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 3926909790 |