Neomounts NM-C440D beslag
fuld bevægelse - for 2 LCD displays - sort
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 45 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 81,3 cm (32"); 81,3 cm (32") |
| Antal understøttede skærme | 2; 2 |
| Maksimal vægtkapacitet (pr. skærm) | 45 kg; 45 kg |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 152,4 cm (60"); 152,4 cm (60") |
| Velegnet til computerskærm | Ja |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 200 x 200 mm; 200 x 200 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 400 x 400 mm; 400 x 400 mm |
| Panel montering grænseflade | 200 x 200,200 x 300,200 x 400,300 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 300,400 x 400; 200 x 200,200 x 300,200 x 400,300 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 300,400 x 400 |
| Monteringstype | Loft; Loft |
Design
| Produktfarve | Sort; Sort |
| Husmateriale | Stål; Stål |
Ergonomisk
| Højdejustering | Ja; Ja |
| Højdejusteringstype | Vejledning; Vejledning |
| Højdejusteringsområde | 560 - 910 mm; 560 - 910 mm |
| Hældningsindstilling | Ja; Ja |
| Hældningsvinkelområde | -20 - 5°; -20 - 5° |
| Drejelig | Ja; Ja |
| Drejelig vinkel | 360°; 360° |
| Drejevinkel område | 0 - 360° |
| Rotation | Ja; Ja |
| Rotationsvinkel | 6°; 6° |
| Pivot vinkel | -3 - 3°; -3 - 3° |
| Justering af dybde | 8 cm |
| Afstand til væggen (min.) | 7,6 cm; 7,6 cm |
Tekniske detaljer
| Oprindelsesland | Kina; Kina |
Vægt & størrelser
| Dybde | 80 mm; 80 mm |
| Højde | 910 mm; 910 mm |
| Vægt | 6,97 kg; 6,97 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 390 mm; 390 mm |
| Pakkedybde | 147 mm; 147 mm |
| Pakkehøjde | 610 mm; 610 mm |
| Pakkevægt | 7,8 kg; 7,8 kg |
Logistik data
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 630 mm; 630 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 410 mm; 410 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 314 mm; 314 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 19,5 kg; 19,5 kg |
| Ydre emballage nettovægt | 15,6 kg; 15,6 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 2 stk; 2 stk |
| Antal pr. master (ydre) kasse | 2 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 7326909890; 7326909890 |
| Antal pr. EUR-palle | 28 stk; 28 stk |
Andre funktioner
| Dybdejusteringsområde | 0 - 80 mm |