Neomounts FPMA-C100 bøjle
fuld bevægelse - for LCD display - hvid
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 12 kg; 12 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 25,4 cm (10"); 25,4 cm (10") |
| Antal understøttede skærme | 1; 1 |
| Maksimal vægtkapacitet (pr. skærm) | 12 kg; 12 kg |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 76,2 cm (30"); 76,2 cm (30") |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 75 x 75 mm; 75 x 75 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 200 x 100 mm; 200 x 100 mm |
| Panel montering grænseflade | 100 x 200,100 x 100,75 x 75; 100 x 200,100 x 100,75 x 75 |
| Monteringstype | Loft; Loft |
Design
| Husmateriale | Stål; Stål |
| Produktfarve | Hvid; Hvid |
Ergonomisk
| Højdejustering | Ja; Ja |
| Højdejusteringstype | Vejledning; Vejledning |
| Højdejusteringsområde | 790 - 1290 mm; 790 - 1290 mm |
| Hældningsindstilling | Ja; Ja |
| Hældningsvinkelområde | 0 - 180°; 0 - 180° |
| Drejelig | Ja; Ja |
| Drejelig vinkel | 180°; 180° |
| Drejevinkel område | 0 - 180° |
| Rotation | Ja; Ja |
| Rotationsvinkel | 360°; 360° |
| Hældningsvinkel | 180°; 180° |
| Justering af dybde | 9 cm |
Tekniske detaljer
| Oprindelsesland | Taiwan; Taiwan |
Vægt & størrelser
| Dybde | 90 mm; 90 mm |
| Højde | 1290 mm; 1290 mm |
| Vægt | 4,32 kg; 4,32 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 858 mm; 858 mm |
| Pakkedybde | 152 mm; 152 mm |
| Pakkehøjde | 188 mm; 188 mm |
| Pakkevægt | 4,5 kg; 4,5 kg |
Logistik data
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 880 mm; 880 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 495 mm; 495 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 175 mm; 175 mm |
| Ydre emballage nettovægt | 14,6 kg; 14,6 kg |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 16,2 kg; 16,2 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 3 stk; 3 stk |
| Antal pr. master (ydre) kasse | 3 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 7326909890; 7326909890 |
| Antal pr. EUR-palle | 39 stk; 39 stk |
Andre funktioner
| Dybdejusteringsområde | 0 - 90 mm |