Neomounts FPMA-C050 bøjle
fuld bevægelse - for LCD display - sølv
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 20 kg; 20 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 25,4 cm (10"); 25,4 cm (10") |
| Antal understøttede skærme | 1; 1 |
| Maksimal vægtkapacitet (pr. skærm) | 20 kg; 20 kg |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 76,2 cm (30"); 76,2 cm (30") |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 50 x 50 mm; 50 x 50 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 100 x 100 mm; 100 x 100 mm |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100,50 x 50,75 x 75; 100 x 100,50 x 50,75 x 75 |
| Monteringstype | Loft; Loft |
Design
| Husmateriale | Stål; Stål |
| Produktfarve | Sølv; Sølv |
Ergonomisk
| Højdejustering | Ja; Ja |
| Højdejusteringstype | Vejledning; Vejledning |
| Højdejusteringsområde | 600 - 850 mm; 600 - 850 mm |
| Hældningsindstilling | Ja; Ja |
| Hældningsvinkelområde | 0 - 40°; 0 - 40° |
| Drejelig | Ja; Ja |
| Drejelig vinkel | 180°; 180° |
| Drejevinkel område | 0 - 180° |
| Hældningsvinkel | 40°; 40° |
| Justering af dybde | 13 cm |
Tekniske detaljer
| Pakke nettovægt | 1,54 kg; 1,54 kg |
| Oprindelsesland | Kina; Kina |
Vægt & størrelser
| Dybde | 130 mm; 130 mm |
| Højde | 850 mm; 850 mm |
| Vægt | 1,54 kg; 1,54 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 250 mm; 250 mm |
| Pakkedybde | 60 mm; 60 mm |
| Pakkehøjde | 530 mm; 530 mm |
| Pakkevægt | 1,5 kg; 1,5 kg |
Logistik data
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 545 mm; 545 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 320 mm; 320 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 270 mm; 270 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 10,5 kg; 10,5 kg |
| Ydre emballage nettovægt | 7,7 kg; 7,7 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 5 stk; 5 stk |
| Antal pr. master (ydre) kasse | 5 stk |
| Antal pr. EUR-palle | 120 stk; 120 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 7326909890; 7326909890 |
Andre funktioner
| Dybdejusteringsområde | 0 - 130 mm |