Neomounts DS45-430BL18 stativ
fikseret - for Tv - sort
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 60 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 114,3 cm (45") |
| Antal understøttede skærme | 1 |
| Maksimal vægtkapacitet (pr. skærm) | 60 kg |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 2,29 m (90") |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 200 x 200 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 800 x 400 mm |
| Panel montering grænseflade | 200 x 200,200 x 300,200 x 400,300 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 300,400 x 400,500 x 400,600 x 300,600 x 200,600 x 400,800 x 200,800 x 400 |
| Monteringstype | Skrivebord |
Ergonomisk
| Højdejustering | Ja |
| Højdejusteringsområde | 0 - 100 mm |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
Design
| Husmateriale | Stål |
| Produktfarve | Sort |
Tekniske detaljer
| Lockable | Ikke låsbar |
| Oprindelsesland | Kina |
| Monteringsmulighed | Stand |
| Garantiperiode | 5 År |
Vægt & størrelser
| Bredde | 940 mm |
| Dybde | 373 mm |
| Dybde (min.) | 37,3 cm |
| Dybde (maks.) | 37,3 cm |
| Højde | 875 mm |
| Vægt | 5,25 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 162 mm |
| Pakkedybde | 55 mm |
| Pakkehøjde | 968 mm |
| Pakkevægt | 5,7 kg |
Logistik data
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 345 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 130 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 985 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 23,7 kg |
| Ydre emballage nettovægt | 22,8 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 4 stk |
| Antal pr. EUR-palle | 100 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 7326909890 |
Andre funktioner
| Montering | Freestanding |