NAVITEL MS700
GPS navigator
GPS type
| Automatisk | Ja |
Navigation
| Understøttelse af sprog | Flere |
Kort
| Kort inkluderet | Ja |
| Kort dækning | Albanien, Andorra, Kroatien, Tjekkiet, Danmark, Finland, Frankrig, Tyskland, Grækenland, Ungarn, Island, Italien, Liechtenstein, Litauen, Luxembourg, Holland, Norge, Polen, Portugal, Rusland, San Marino, Slovakiet, Spanien, Sverige, Schweiz, Ukraine, Storbritannien |
Display
| Skærm diagonal | 17,8 cm (7") |
| Skærm | TFT |
| Berøringsskærm | Ja |
| Widescreen | Ja |
| Baggrundsbelysning | Ja |
| Skærmopløsning | 800 x 480 pixel |
Hukommelse
| Opbevaringsmedietype | Hukommelseskort |
| Kompatible hukommelseskort | SD |
| Maksimal størrelse på hukommelseskort | 32 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR3 |
| RAM kapacitet | 256 MB |
Præstation
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Formfaktor | Fastgjort |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| USB-tilslutning | Ja |
| Mini-USB 2.0 porte, antal | Ja |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
Strømstyring
| Strømkilde type | Cigartænder, USB |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Mini-USB |
| Strømforsyningsadapter til bil medfølger | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Beslag til vinduesholder inkluderet | Ja |