Muvi HD Pro 3 Titan bodyworn
Billedsensor
| Samlet antal megapixels | 2 MP |
| Sensortype | CMOS |
Lagring
| Intern lagerkapacitet | 64 GB |
Display
| Indbygget skærm | Ja |
| Skærm diagonal | 2,44 cm (0.96") |
| Skærm | TFT LCD |
| Skærmopløsning | 80 x 160 pixel |
Kamera
| Videokamera type | Skulder videokamera |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP67 |
| Beskyttelsesfunktioner | Vandtæt |
Video
| HD-type | Fuld HD |
| Maksimal videoopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Understøttede videoformater | H.264, MP4 |
| Understøttede videotilstande | 480p, 720p, 1080p |
| Maksimum billedhastighed | 30 fps |
Lyd
| Indbygget mikrofon | Ja |
Batteri
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Videooptagelsestid | 15 t |
| Batterilevetid (maks.) | 15 t |
| Batterikapacitet | 3600 mAh; 13,68 Wh |
| Opladningskilde | USB |
| Opladningstid for batteri | 5,5 t |
Logistik data
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 280 mm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 10 stk |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 4,8 kg |
| Oprindelsesland | Kina |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 282 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 201 mm |
Vægt & størrelser
| Bredde | 60 mm |
| Dybde | 28 mm |
| Højde | 91 mm |
| Vægt | 156 g |
| Pakkebredde | 136 mm |
| Pakkedybde | 54 mm |
| Pakkehøjde | 186 mm |
| Pakkevægt | 450 g |
Emballage indhold
| Hurtig start guide | Ja |
| Kabler inkluderet | USB |