Multibrackets M QLED/UHD Series monteringssæt
tynd pasform - for fladt panel - sort
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 60 g |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 43" |
| Antal understøttede skærme | Ja |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 85" |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 150 x 100 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 1200 x 800 mm |
| Panel montering grænseflade | 150 x 100,150 x 150,200 x 100,200 x 200,200 x 300,200 x 400,300 x 300,300 x 200,300 x 400,350 x 350,400 x 200,400 x 400,400 x 300,400 x 600,400 x 800,600 x 200,600 x 400,600 x 600,600 x 300,600 x 800,700 x 400,800 x 400,800 x 600,800 x 800,800 x 500,900 x 600,1000 x 400,1000 x 600,1000 x 800,1200 x 600,1200 x 800 |
| Monteringstype | Væg |
Design
| Produktfarve | Sort |
Tekniske detaljer
| Vægt af papir/papemballage | 300 g |
| Vægt af plastemballage | 150 g |
| 3 | 1.05 kg |
Vægt & størrelser
| Bredde | 320 mm |
| Dybde (maks.) | 7.5 mm |
| Højde | 236 mm |
| Vægt | 1.05 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 1.5 kg |
Logistik data
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) | 380 mm |
| Forsendelseskassens længde (indvendig) | 350 mm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig) | 345 mm |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) | 17.12 kg |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 10 stk |