mStand tabletplus - Space Gray
Design
| Type | Passiv holder |
| Mobil enhedstype | Tablet/UMPC |
| Normal brug | Indendørs |
| Materiale | Aluminium |
| Beslagtype til enhed | Lean-on |
| Produktfarve | Grå |
| Orientering | Horisontal/vertikal |
| Sammenfoldelig | Ingen |
| Sporingsfunktion | Ingen |
| Ethernet LAN | Ingen |
| USB-port | Ingen |
| Oprindelsesland | Taiwan |
Ergonomisk
| Hældningsvinkelområde | 10 - 50° |
| Højdejustering | Ingen |
| Justerbar bredde | Ingen |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 33 cm (13") |
| Tænd-/slukkontakt | Ingen |
Strømstyring
| Indbygget oplader | Ingen |
| Trådløs opladning | Ingen |
| Strømkilde type | Ikke understøttet |
Vægt & størrelser
| Bredde | 116 mm |
| Dybde | 185 mm |
| Højde | 146 mm |
| Vægt | 386 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Andre funktioner
| Fjernbetjent | Ingen |