StarTech.com Monitor Desk Mount For 49" Ultrawide Curved Screen, Max 44lb monteringssæt
justerbar arm med mekanisk fjeder - for LCD-display/kurvet LCD-display - sort
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 20 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 43,2 cm (17") |
| Antal understøttede skærme | 1 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 124,5 cm (49") |
| Montering | Klemme/strømpe |
| Velegnet til tv | Ingen |
| Monteringstype | Skrivebord |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 75 x 75 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 100 x 100 mm |
| Panel montering grænseflade | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Skrivebord tykkelse (min) | 1 cm |
| Skrivebord tykkelse (maks.) | 8 cm |
| Grommet montering skrivebordstykkelse (maks.) | 3,5 cm |
Ergonomisk
| Højdejustering | Ja |
| Højdejusteringsområde | 232 - 508 mm |
| Dybdejusteringsområde | 293 - 621 mm |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -20 - 50° |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -90 - 90° |
| Rotation | Ja |
| Rotationsvinkel | 360° |
| Pivot vinkel | -180 - 180° |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
Design
| Husmateriale | Aluminium, Plast, Stål |
| Produktfarve | Sort |
| Tyverisikring | Ingen |
Vægt & størrelser
| Bredde | 663 mm |
| Dybde | 134 mm |
| Højde | 625 mm |
| Vægt | 4,9 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 440 mm |
| Pakkedybde | 186 mm |
| Pakkehøjde | 130 mm |
| Pakkevægt | 5,5 kg |
Emballage indhold
| Nøgle inkluderet | Ja |
| Nøgletype | Sekskantnøgle |
| Inklusiv klemme | Ja |
| VESA-beslag inkluderet | Ja |
| Skruer inkluderet | Ja |
| Antal skruer | 17 |
| Antal spændeskiver inkluderet | 6 |
| Skiveplade inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Tekniske detaljer
| Billedformat | 16:9, 21:9, 32:9 |
Logistik data
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 440 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 186 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 130 mm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 1 stk |